رسانه های متعددی از حضور فرانک ریبری در فیورنتینا سخن گفته اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، اسکای اسپورتس ایتالیا هم به جمع رسانه هایی پیوسته که خبر از موافقت فرانک ریبری، ستاره فرانسوی پیشین بایرن مونیخ با پیوستن به فیورنتینا داده اند.

جیان‌لوکا دی‌مارتزیو و فابریتزیو رومانو خبرنگاران اسکای گزارش داده اند که ریبری بر سر امضای قراردادی دو ساله با ویولا به توافق رسیده و روز چهارشنبه تست های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت.

این خبر توسط نیکولو چکارینی و آلفردو پدولا نیز تایید شده و پدولا خود خبر داده ریبری مطابق این قرارداد، سالانه 4 میلیون یورو (به اضافه 500 هزار یورو پاداش) دستمزد خواهد گرفت.

از طرف دیگر توتومرکاتو وب و لاریپابلیکا مدعی شده اند مذاکرات در مراحل پیشرفته ای قرار گرفته اما دو طرف هنوز بر سر جزئیاتی به توافق نرسیده اند.

ریبری فرانسوی که در ماه آپریل 36 سالگی خود را جشن گرفت در پایان فصل 19-2018 بعد از 12 سال بایرن مونیخ را ترک کرد و اکنون می‌تواند به صورت آزاد به هر تیمی بپیوندد. او به همراه بایرن 9 بار قهرمان بوندسلیگا و 6 بار قهرمان جام حذفی آلمان شد و در سال 2013، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با باواریایی ها جشن گرفت.

7712

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *