بین بازیکنان خروجی استقلال تنوع زیادی بود؛ یکی لژیونر شد و دیگری را هیچ تیم لیگ برتری نخواست و به لیگ یک رفت. از هفت بازیکن لیست خروجی پرسپولیس هم 2 بازیکن بدون تیم مانده‌اند، 2 بازیکن به تیم تازه لیگ برتری شده شاهین پیوستند و بودیمیر هم به کرواسی برگشت.

به گزارش وبسایت نود، برای فصل جدید 17 بازیکن از استقلال و 7 بازیکن از پرسپولیس جدا شدند. تغییرات استقلال به قدری زیاد بود که نارضایتی هواداران این تیم را هم به همراه داشت. مقصد بازیکنان جدا شده از استقلال هم متنوع بود. 6 بازیکن این تیم در لیگ برتر جابجا شدند؛ نیمی از این تعداد به پدیده پیوستند، سهرابیان پیراهن سایپا را پوشید، میثم تیموری با تراکتور توافق کرد و اسماعیل‌زاده هم شاگرد کمالوند شد. اللهیار صیادمنش مهم‌ترین نقل‌وانتقال این تیم بود که با فنرباغچه قرارداد بست و لژیونر شد. خسرو حیدری از فوتبال خداحافظی کرد و سهرابیان به لیگ بلژیک برگشت. حسین حیدری به تیم لیگ یکی قشقایی پیوست و منشا، پاتوسی و طارق هم با ترک ایران به لیگ‌های امارات و مصر اضافه شدند. همچنین تکلیف چهار بازیکن استقلال هم هنوز مشخص نشده و روزبه چشمی، پژمان منتظری، رضا کریمی و ایسما همچنان بدون تیم‌اند.

هر چند که بازیکنان جدا شده پرسپولیس خیلی کمتر از استقلال بود و 10 بازیکن کمتری از دست داد، ولی جدایی ستاره‌های این تیم هم حسابی پر سر و صدا بود. سروش رفیعی به پدیده پیوست، شایان مصلح شاگرد قلعه‌نویی شد و درویش‌وند و کریمی هم به بوشهر رفتند. ماریو بودیمیر به کرواسی برگشت؛ طاهرخانی و شریفی هم هنوز با تیمی قرارداد نبستند. 

مقصد خروجی‌های استقلال و پرسپولیس

14001

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *