نتایج پرسپولیس در بازی‌های پیش فصل چندان رضایت‌بخش نبوده است.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیسی‌ها برای لیگ نوزدهم گابریل کالدرون آرژانتینی را روی نیمکت خود می‌بینند. این تیم اردوی پیش فصل خود را در ترکیه برپا کرد و در این اردو نتوانست بازی دوستانه‌ی قابل قبولی هم داشته باشد. بعد از آمدن از ترکیه اما پرسپولیسی‌ها تلاش کردند با برگزاری بازی‌های دوستانه تیم خود را محک بزنند و آماده‌ی حضور در لیگ نوزدهم شوند. آن‌ها ابتدا در جام شهدا شرکت کردند. در بازی اول خود در این جام مقابل سایپا تن به شکست 2 بر صفر دادند تا از رسیدن به فینال باز بمانند. شاگردان کالدرون در بازی رده بندی تیم دسته اولی نیروی زمینی را با 4 گل شکست دادند.

پرسپولیسی‌ها بعد از جام شهدا مقابل 4 تیم لیگ برتری هم قرار گرفتند. آن‌ها ابتدا پیکان را با یک گل شکست دادند. بعد از پیروزی مقابل شاگردان حسین فرکی، مقابل نفت مسجد سلیمان هم به پیروزی 2 بر صفر رسیدند. نماینده دیگر استان خوزستان فولاد حریف بعدی پرسپولیسی‌ها بود که در آن بازی شاگردان جواد نکونام با 2 گل از سد پرسپولیس گذشتند. پس از شکست مقابل فولاد، شاگردان کالدرون به مصاف نساجی رفتند که در این بازی به تساوی 2 بر 2 رسیدند.

پرسپولیس کالدرون بعد از آمدن از اردوی ترکیه مقابل 5 تیم لیگ برتری به میدان رفته است که در این 5 بازی 2 پیروزی، 2 شکست و یک تساوی کسب کرده. با وجود اینکه بازی‌های دوستانه محکی برای حضور هر چه بهتر تیم‌ها در لیگ برتر است اما پرسپولیس کالدرون در این بازی‌ها  کمی متزلزل نشان داده است. کالدرون البته در این بازی‌ها تلاش کرده به همه بازیکنانش هم فرصت بدهد و  از این دیدارها برای شناخت تیمش استفاده کرد.

1870
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *