میلان نیاز به جذب سرمایه برای خرید آنخل کوریا خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، پاریسن‌ژرمن برای جذب جیان‌لوئیجی دوناروما دروازه بان 20 ساله میلان دوباره وارد میدان شده اما روسونری برای فروش دروازه بان ملی پوش خود حداقل 50 میلیون یورو می‌خواهد.

دوناروما مدت هاست که در فهرست خرید پاریسن‌ژرمن حضور دارد، حتی قبل از آن که لئوناردو به عنوان مدیرورزشی به پارک دو پرنس بازگردد. اما فروش دائمی کوین تراپ به آینتراخت فرانکفورت (او فصل گذشته به شکل قرضی در این تیم حضور داشت) موجب شده تا پاریسن‌ژرمن دوباره برای جذب دوناروما به بازار برگردد.

با این وجود گاتزتا دلواسپورت به این نکته اشاره کرده که در این انتقال، بحث معاوضه دوناروما با آلفونس آرئولا مطرح نخواهد بود، چرا که چنین پیشنهادی یک ماه قبل هم ارائه شده و با مخالفت میلان مواجه شده است.

میلان در صورت رسیدن پیشنهادی حداقل 50 میلیون یورویی مقاومتی در برابر فروش دوناروما نخواهد داشت. در صورت رقم خوردن این انتقال، میلان از پول به دست آمده در جهت جلب رضایت اتلتیکومادرید برای واگذاری آنخل کوریا استفاده خواهد کرد. پیشنهاد اولیه میلان برای جذب کوریا 40 میلیون یورو بوده اما اتلتی همچنان بر رقم درخواستی خود (55 میلیون یورو) پافشاری می‌کند.

7712

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *