محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر تیمی از تأخیر در شروع لیگ سود ببرد، آن تیم ما نیستیم چون مدتی است که به مرز آمادگی رسیده‌ایم.

به گزارش وب سایت نود، محسن خلیلی درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس و ارزیابی‌اش از به تأخیر افتادن شروع رقابت‌های لیگ برتر بر این تیم، در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: ما نه الان که مدتی است برای شروع بازی‌های لیگ لحظه شماری می‌کنیم. اگر تأخیر در شروع بازی‌ها به تیمی کمک کرده باشد، قطعاً برای ما چنین نبوده است. البته با درایتی که کار فنی به کار می‌بندد تلاش می‌شود، تأثیر منفی هم روی تیم باقی نگذارد، ولی بی‌صبرانه منتظر شروع بازی‌ها هستیم. این بی‌قراری در تیم و هواداران پرسپولیس، برای شروع بازی‌ها هم دلایل روشنی دارد. به‌هرحال پرسپولیس قهرمان سه ساله است و قهرمان‌ها برای رقابت کردن، مشتاق‌تر هستند و دلیل بعدی، هم آمادگی تیم است.

وی ادامه داد: آقای کالدرون مرتب سراغ زمان شروع لیگ را از من می‌گیرد. در اینجا، همه تشنه شروع بازی‌ها هستند. هم مربیان شناخت خوبی نسبت به بچه‌ها دارند و هم بچه‌ها با افکار سرمربی آشنا شده‌اند. برای کامل شدن این شناخت نیاز داریم که وارد بازی‌ها بشویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره تحلیل خود از وضعیت قرعه‌کشی مسابقات، خاطرنشان کرد: تمام تیم‌ها باید دو بار برابر هم قرار بگیرند، پس خیلی نمی‌توان درباره قرعه بد و قرعه خوب صحبت کرد. برای ما هم فرق زیادی نمی‌کند، قرعه چگونه باشد. هر قرعه‌ای هم به ما بیفتد، تمام تیم‌ها مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می‌کنند.

خلیلی افزود: تیم‌ها از چند هفته قبل از بازی با ما برنامه‌ریزی خواهند کرد و حتی بازیکنان آنها هم حرفه‌ای‌تر زندگی می‌کنند که بالاترین کیفیت و عملکرد خود را نشان بدهند. این انگیزه‌ها با توجه به سه قهرمانی پیاپی و دبل قهرمانی فصل قبل، بیشتر هم شده است. حریفان در کنار اهداف دیگرشان با آرزوی پیروزی بر پرسپولیس لیگ را شروع می‌کنند. ما هم خود را برای این شرایط آماده کرده‌ایم. البته همان‌طور که گفتم برای رسیدن به آمادگی و هماهنگی بیشتر، شدیداً نیاز داریم وارد بازی‌های رسمی شویم. در این میان لازم به گفتن نیست که چقدر روی حمایت همه جانبه هواداران پرسپولیس حساب کرده‌ایم.

وی درباره بازی‌های پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی و تحلیل‌هایی که درباره سنگینی این برنامه خواهد داشت، افزود: با توجه به شرایط جدول فصل گذشته و تحلیل‌هایی که وجود دارد، در همان شروع لیگ با حریفان خوب و قدرتمندی بازی داریم. این مسئله هم خوب است و هم می‌تواند بد باشد. تا حد زیادی بستگی به خود ما دارد. منظور از ما، تیم و هواداران است. این شرایط قطعاً انگیزه و ولع بچه‌های ما را برای بهتر شدن و تمرکز بیشتر زیاد می‌کند. از نگاه من، هواداران ما هم پا به پای تیم سه دوره قهرمان شده‌اند، پس تجربه لازم را برای مواجهه با شرایط خاص دارند. ما سعی می‌کنیم جنبه‌های خوب این برنامه را ببینیم و روی آن کار کنیم. به‌هرحال روی دیگر سکه هم این است که وقتی به نیم‌فصل دوم برسیم، در بخش دوم آن با این تیم‌ها روبه‌رو نیستیم، ولی باز تأکید می‌کنم حداقل برای پرسپولیس هیچ بازی آسانی وجود ندارد و این‌طور نیست که بازی با تیم مثلاً دهم جدول خیلی آسان‌تر از بازی با تیم دوم باشد و چه بسا که از جهاتی سخت‌تر هم می‌شود.

2051

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *