سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: با تأخیر در آغاز مسابقات لیگ برتر به مدیران باشگاه گفتم تا آغاز رقابت‌ها هر هفته یک بازی دوستانه تدارک ببینند.

به گزارش وبسایت نود، وینکو بگوویچ در حاشیه برگزاری مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: کار ما در لیگ دسته اول از اردیبهشت ماه به پایان رسید و لیگ برتر نیز قرار است از ماه جاری (مرداد) آغاز می‌شود. افتخار بزرگی است که تیمی از سیرجان و کرمان در لیگ برتر حضور دارد و به نظرم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. به مدیر باشگاه و هیئت فوتبال استان گفتم که حضور تیمی در کرمان و به خصوص شهر کوچکی چون سیرجان، باعث افتخار است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلی لیگ برتر به نفع تیمش بوده است یا خیر، گفت: این مسئله به نفع تیم ما نبود. باید ببینیم در بازی اول میزبان خواهیم بود یا خیر. من مطابق برنامه کار می‌کنم و به مدیران باشگاه گفتم تا آغاز لیگ برتر، هر هفته یک بازی دوستانه تدارک ببینند.

بگوویچ درباره وضعیت تیمش خاطر نشان کرد: تیم فوق‌العاده خوب و بازیکنان خوبی داریم و من از شرایط خیلی راضی هستم. امیدوارم خدا کمک کند و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در واکنش به این پرسش که «آیا می‌توانید امسال تیم را در لیگ برتر حفظ کنید؟», تصریح کرد: امسال می‌خواهیم سهمیه تیم را در لیگ برتر نگه داریم و سال بعد هدف بزرگ‌تری را دنبال کنیم.

وینگو بگوویچ درباره جدایی هم‌وطنش برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس یادآور شد: برانکو مربی بسیار بزرگی است، اما متأسفانه از فوتبال ایران و پرسپولیس رفت. البته امیدوارم یک روز او دوباره به ایران برگردد.

1870

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *