بایرن مونیخ برای خرید سانه 110 میلیون یورو خواهد پرداخت.

به گزارش وبسایت نود، لروی سانه وینگر 23 ساله و آلمانی منچسترسیتی در آستانه ترک منچسترسیتی و پیوستن به بایرن مونیخ است؛ آن هم در انتقالی که رکورد نقل و انتقالات تاریخ بوندسلیگا را خواهد شکست.

این ادعایی است که نشریه معتبر فرانس فوتبال در بعد از ظهر دوشنبه مطرح کرده است. مطابق ادعای فرانس فوتبال لروی سانه در روزهای آتی با قراردادی به ارزش 110 میلیون یورو به بایرن مونیخ خواهد پیوست تا رکورد گران ترین بازیکن تاریخ بوندسلیگا را به خود اختصاص دهد. این رکورد تنها 3 ماه قبل توسط خود بایرن مونیخ با انتقال 80 میلیون یورویی لوکاس هرناندز (اتلتیکومادرید) جابه جا شده بود.

مطابق این خبر، سانه برای امضای قراردادی 5 ساله با باواریایی ها به توافق رسیده و ستاره 23 ساله در آلیانز آرنا سالیانه 18 میلیون یورو درآمد خواهد داشت. به این ترتیب او با عبور از رابرت لواندوفسکی، به پردرآمدترین بازیکن تیم نیکو کواچ تبدیل خواهد شد.

این ملی پوش آلمانی که در سال 2016 از شالکه به منچسترسیتی پیوست، تا سال 2021 با سیتیزن ها قرارداد دارد و مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در ماه های اخیر تلاش زیادی برای تمدید قرارداد سانه انجام داده است. سانه از مسئولان سیتی تقاضای زمانی برای فکر کردن کرده بود و فرانس فوتبال دلیل درنگ سانه را تمایل نامزد او به ادامه حضور در منچستر می‌داند.

اما به نظر می‌رسد سانه تصمیم خود را گرفته و در آلیانز آرنا، وارث شماره 10 آرین روبن خواهد شد. پیش بینی می‌شود این انتقال در روزهای آتی به وقوع بپیوندد و با توجه به بسته شدن پنجره تابستانی لیگ برتر (برای خرید بازیکنان) در روز پنجشنبه، سیتی فرصتی برای پیدا کردن یک جانشین نخواهد داشت.

سانه که بازی روز گذشته منچسترسیتی برابر لیورپول در کامیونیتی شیلد را از ابتدا آغاز کرده بود، در دقیقه 13 به دلیل مصدومیتی در زانوی راست جای خود را به گابریل ژسوس داد. پپ گواردیولا نیز درباره این اتفاق گفته که مصدومیت سانه به اندازه ای که در ابتدا به نظر می‌رسید، جدی نیست.

7712

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *