ماریو بالوتلی با پیشنهادی از سوی فلامینگو روبه رو شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، ماریو بالوتلی مهاجم 28 ساله ایتالیایی سابق باشگاه های اینترمیلان، میلان، منچسترسیتی و لیورپول مذاکراتی با باشگاه فلامینگو برای حضور در کشور برزیل داشته است.

فلامینگو که بعد از گذشت 13 هفته از رقابت های سری آ (برازیلیرو) با 24 امتیاز در رده سوم قرار دارد و 8 امتیاز با سانتوس در صدر جدول فاصله دارد، قصد دارد با جذب ستارگان بزرگ برزیلی و غیربرزیلی به انتظار 38 ساله خود در فتح کوپا لیبرتادورس خاتمه دهد. در چنین شرایطی است که اسکای اسپورتس گزارش داده فلامینگو به بالوتلی، پیشنهاد قراردادی تا پایان سال جاری میلادی را داده است.

سرمربی این روزهای فلامینگو ژرژ ژسوس است که در فوتبال اروپا نتایج درخشانی را با بنفیکا گرفت. در ترکیب بازیکنان این تیم هم نفراتی مثل دیگو آلوز (دروازه بان سابق والنسیا)، دیگو ریباس (ستاره سابق وردربرمن و وولفسبورگ) و گابریل باربوسا (مهاجم سابق اینترمیلان) حضور دارند. ضمن آن که فلامینگو در این تابستان با جذب جرسون (رم)، فلیپه لوئیس (اتلتیکومادرید) و رافینیا (بایرن مونیخ) ترکیب خود را کهکشانی تر از قبل کرد. 

بالوتلی که در پایان فصل 19-2018 و خاتمه قرارداد خود با مارسی به عنوان بازیکن آزاد شناخته شد، به تیم های زیادی در فوتبال اروپا لینک شد. آخرین نام باشگاه هلاس ورونا، تیم تازه وارد سری آ بود که البته به دلیل پرونده سیاه طرفداران ورونا در زمینه نژادپرستی و درگیری های بالوتلی با هواداران در ورزشگاه بنتگودی (ورزشگاه خانگی ورونا)، بعید به نظر می‌رسد پیشنهادی جدی از سوی این تیم به سوپرماریو ارائه شده باشد. 

بالوتلی در صورت حضور در فلامینگو فرصت آن را خواهد داشت تا قدم در راه آدریانو، هم تیمی سابق خود در اینترمیلان بردارد. آدریانو فوتبال خود را در فلامینگو آغاز کرده بود و با درخشش در این باشگاه، مسیر حضور خود در فوتبال اروپا و اینترمیلان را هموار کرد.

به جز فلامینگو، سائوپائولو دیگر باشگاهی بوده که در جذب ستارگان فوتبال اروپا موفق عمل کرده و در روزهای اخیر با دنی آلوز و خوانفران قرارداد امضا کرده است.

7712

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *