شهاب زاهدی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، به تیمی از فوتبال اوکراین ملحق شد.

به گزارش وب سایت نود،  شهاب زاهدی بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی و پرسپولیس با عقد قراردادی دو ساله، به تیم المپیک دونتسک اوکراین پیوست. زاهدی در فصل 18-2017 در تیم IBV ایسلند عضویت داشت که در 27 دیداری که به میدان رفت، 15 گل زد و پنج پاس گل داد. سایت رسمی باشگاه المپیک دونتسک اوکراین، این خبر را اعلام کرد.

زاهدی که در تیم جدیدش پیراهن شماره 8 می‌پوشد، درخصوص این انتقال گفت: چهار سال پیش با تیم قبلی‌ام به اوکراین آمدم و در یک دیدار تدارکاتی با آرسنال بازی کردیم. من با دیدن سطح فوتبال محلی اینجا، شگفت‌زده شدم و کیِف را واقعاً‌ دوست داشتم. من این فرصت را دارم تا مهارت‌هایم را افزایش و توانایی‌های خود را نشان دهم. می‌خواهم با تیمم قهرمان شوم و نشان دهم ارزشم چقدر است.

« آمدن به المپیک دونستک، یک قدم رو به جلو بود.»، وی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: رویایم بازی در مسابقات اروپایی است که در این باشگاه، شرایط برای این موضوع فراهم است. رئیس باشگاه هم یک بازیکن حرفه‌ای بوده و فوتبال و نیازهای یک تیم را به خوبی می‌فهمد. بحث دیگر، فرصت کار کردن با یک مربی (خولیو سزار) بود که در زمان بازیگری، یک اسطوره محسوب می‌شد. ما در تمرینات تلاش می‌کنیم ایده‌های او را درک و آنها را در زمین اجرا کنیم.

2051

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *