نشریه پرتغالی از تلاش نافرجام بارسلونا برای استیوس خبر داده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، روزنامه پرتغالی اوژوگو گزارش داده که بارسلونا با پیشنهادی 10 میلیون یورویی به دنبال جذب توماس استیوس، مدافع راست 17 ساله پورتو بوده، اما این پیشنهاد از سوی پورتو رد شده است.

از استیوس به عنوان یکی از برترین استعداد های پورتو یاد شده و باشگاه های زیادی در سرتاسر اروپا وضعیت او را مدنظر دارند؛ با این حال این بارسلونا بوده که تصمیم گرفته یک گام فراتر گذاشته و پیشنهادی رسمی برای این بازیکن ارائه دهد، پیشنهادی که البته با مخالفت پورتو مواجه شده است.

استیوس در بازی های پیش فصل در تیم اول پورتو حضور داشته و 45 دقیقه برابر فولام و 90 دقیقه برابر رئال بتیس به میدان رفته است. البته به نظر نمی‌رسد که استیوس در مسابقات رسمی به تیم اول ملحق شود و انتظار می‌رود او در فصل 20-2019 عضوی از تیم ذخیره های پورتو باشد. 

پورتو که پیشنهاد 10 میلیون یورویی بارسا را دریافت کرده و نگران رسیدن پیشنهادات بعدی با ارقام بالاتر است، قصد دارد در گام بعدی بند آزادسازی موجود در قرارداد استیوس را به 30 میلیون یورو ارتقا دهد. استیوس در فصل گذشته به همراه پورتو قهرمان لیگ جوانان اروپا شد.

7712

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *