کارگر آقا ، نظافتچی آقا ، کارگر نظافت آقا

0

کارگر آقا ، نظافتچی آقا ، کارگر نظافت آقا

کارگر نظافت در غرب تهران,کارگر نظافت در شمال تهران,کارگر نظافت در شرق تهران,کارگر نظافت در تهرانپارس,کارگر نظافت در مرکز تهران,کارگر نظافت در تهران,نظافتچی مرد در غرب تهران,نظافتچی مرد در شمال تهران,نظافتچی مرد در شرق تهران,نظافتچی مرد در تهرانپارس,نظافتچی مرد در مرکز تهران,نظافتچی مرد در تهران,نظافتچی آقا در غرب تهران,نظافتچی آقا در شمال تهران,نظافتچی آقا در شرق تهران,نظافتچی آقا در تهرانپارس,نظافتچی آقا در مرکز تهران,نظافتچی آقا در تهران

آقایان به دلیل ویژگی های فیزیگی و قدرت بدنی بالاتر ، جهت کارهای نسبتا سنگین مناسب هستند. همچنین نیروهای نظافتچی آقا دیرتر خسته میشوند و بازدهی کاری بالاتری دارند. کارگر آقا دقت ، سرعت و کیفیت کاری خوبی دارد و به راحتی در تمامی امور نظافت ، جابجایی وسایل ، راه پله ، شیشه های بیرون ساختمان و… میتواند فعالیت نموده و رضایت شما را جلب کند.

نظافتچی آقا

برخی از ویژگیهای کارگر آقا / نظافتچی آقا :

نظافتچی آقا عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت و برای کارهای نیمه سنگین و سنگین مناسب میباشند. برخی از ویژگیهای کارگران آقا بصورت زیر است :
– قابلیت کار در منازل و ادارات و…
– نظافت منازل و مغازه ها
– دقت کافی در امور منازل ، نظافت و گردگیری و…
– کمک در جادادن وسایل کمدها و کابینت ها
– جابجایی وسایل سنگین (کمد ، یخچال ، مبل و…)
– شستشوی ظروف غذا ، دیگ و…
– نظافت ساختمانهای نوساز
– کمک در اسباب کشی و جابجایی اثاث
– و….

* : توجه داشته باشید کارگران منزل آقا معرفی شده توسط شرکت نظافتی پاک زیست تهران  ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

شرکت نظافتی پاک زیست تهران  ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و کارگران آقا ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کارهای خدماتی نظافتی خود را به شرکت پاک زیست تهران  بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت پاک زیست تهران  به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل و محل کار خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران بدون اطلاع شرکتها.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

کارگر نظافت در غرب تهران, کارگر نظافت در شمال تهران, کارگر نظافت در شرق تهران, کارگر نظافت در تهرانپارس, کارگر نظافت در مرکز تهران, کارگر نظافت در تهران, نظافتچی مرد در غرب تهران, نظافتچی مرد در شمال تهران, نظافتچی مرد در شرق تهران, نظافتچی مرد در تهرانپارس, نظافتچی مرد در مرکز تهران, نظافتچی مرد در تهران, نظافتچی آقا در غرب تهران, نظافتچی آقا در شمال تهران, نظافتچی آقا در شرق تهران, نظافتچی آقا در تهرانپارس, نظافتچی آقا در مرکز تهران, نظافتچی آقا در تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند