کارگر خدماتی خانم برای خانه تکانی – نیروی نظافتی خانم برای خانه تکانی

0

کارگر خدماتی خانم برای خانه تکانی – نیروی نظافتی خانم برای خانه تکانی

کارگر خانه تکانی,کارگر برای خانه تکانی,نیروی خدماتی آقا برای خانه تکانی,کارگر خانم جهت خانه تکانی,نیروی نظافتی خانه تکانی,کارگر خدماتی خانم برای خانه تکانی,نیروی نظافتی خانم برای خانه تکانی,خانم جوان برای خانه تکانی,خانم مطمئن برای خانه تکانی,آقای جوان برای خانه تکانی,نظافتچی خانه تکانی نوروز,نظافت خانه تکانی عید نوروز,کارگر خانه تکانی شب عید,کارگر خانه تکانی عید,نظافت عید,نظافت عید,نظافت شب عید,نظافت منزل در عید,نظافت منزل برای عید

خانه تکانی شب عید، از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید “شب عید” انجام شود، بلکه باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد.
خانه تکانی از رسوم بسیار قدیمی آماده شدن برای عید نوروز است و هرچند که آپارتمانهی کوچک و بدون پستو و انباری و زیرزمین امروزی تقریبا در تمام مدت سال نسبتا تمیز هستند، اما تمیزترین خانه ها هم مدتی مانده به نوروز، برای شگونش هم که شده از بالا تا پایین روفته و شسته و برق انداخته میشوند.

کارگر نظافتی برای خانه تکانی

یکی از خدمات شرکت ما ، تامین نیروی انسانی و کارگر نظافت خانم و آقا جهت خانه تکانی عید نوروز میباشد.

اعزام نظافتچی به دو صورت : اعزام نظافتچی خانم برای خانه تکانی و اعزام نظافتچی آقا برای خانه تکانی  میباشد.

 

چه کسی برای نظافت شب عید و خانه تکانی مناسبتر است ؟

استفاده از کارگر نظافتی خانم و آقا جهت نظافت خانه تکانی عید نوروز هرکدام دارای مزایای خاص خودش میباشد که قسمتی از آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.
نظافتچی خانم برای خانه تکانی عید نوروز :  خانمها به جهت ظرافت و دقت بیشتر بهتر است جهت کارهای سبکتر و ظریفتر انتخاب شوند. از جمله : نظافت و گردگیری داخل منزل ، مرتب کردن آشپزخانه ، مرتب کردن کمد شخصی و…
نظافتچی آقا برای خانه تکانی عید نوروز : جهت کارهای کمی سنگین تر بهتر است از نیروی آقا استفاده کنید.  از جمله : دیوارشویی ، پاک کردن شیشه ها ، جابجایی وسایل سنگین ، شستشوی فرش و…
*: توجه به این موضوع بازدهی کار را بالاتر خواهد برد و میزان رضایت شما از نیروی خدماتی اعزام شده بیشتر خواهد بود.

 

زمان مناسب جهت خانه تکانی عید نوروز ؟

اگر قصد نظافت منزل توسط خودتان و بطور سنتی دارید میتوانید کار نظافت را در روزهای آخر سال انجام دهید. اما اگر قصد کمک گرفتن از نظافتچی برای خانه تکانی دارید ، بهتر است خیلی زودتر دست به کار شوید و از یک ماه مانده به عید نسبت به خانه تکانی اقدام کنید. در غیر اینصورت حتما کارگر نطافت خانه تکانی را از قبل رزرو کنید.
* : به دلیل حجم زیاد کارهای شب عید ، معمولا با مشکل کارگر خدماتی مواجه خواهید شد و ممکن است کارگر مناسب و زرنگی نتوانید پیدا کنید.
جهت رزرو کارگر خدماتی برای خانه تکانی و نظافتچی برای خانه تکانی از پایین همین صفحه اقدام به رزرو نمایید. با اقدام به رزرو کارگر مربوطه در روز و تاریخ مشخص شده توسط شما در خدمت شماست و جای هیچگونه نگرانی برای شما نیست.

در مراحل رزرو اگر کارگر خاصی مورد نظر شماست اسم او را ذکر کنید ،
در غیر اینصورت شرکت برای شما یک کارگر نظافتی بسیار جوان ، خوب و زرنگ انتخاب و اعزام خواهد کرد.

چرا کارهای خدماتی نظافتی خود را به شرکت پاک زیست تهران  بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت پاک زیست تهران  به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل و محل کار خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران بدون اطلاع شرکتها.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

کارگر خانه تکانی, کارگر برای خانه تکانی, نیروی خدماتی آقا برای خانه تکانی, کارگر خانم جهت خانه تکانی, نیروی نظافتی خانه تکانی, کارگر خدماتی خانم برای خانه تکانی, نیروی نظافتی خانم برای خانه تکانی, خانم جوان برای خانه تکانی, خانم مطمئن برای خانه تکانی, آقای جوان برای خانه تکانی, نظافتچی خانه تکانی نوروز, نظافت خانه تکانی عید نوروز, کارگر خانه تکانی شب عید, کارگر خانه تکانی عید, نظافت عید, نظافت عید, نظافت شب عید, نظافت منزل در عید, نظافت منزل برای عید

اشتراک:

نظرات بسته اند