نظافت ساختمان اداری و مجتمع تجاری و پاساژ

0

نظافت ساختمان اداری و مجتمع تجاری و پاساژ

نظافت ساختمان,نظافت ساختمان غرب تهران,نظافت ساختمان شرق تهران,نظافت ساختمان شمال تهران,نظافت ساختمان جنوب تهران,نظافت ساختمان نوساز,نظافت ساختمان تهرانپارس,نظافت ساختمان اداری,نظافت ساختمان تهران,نظافت ساختمان تجاری,نظافت پاساژ,نظافت مجتمع های تجاری,نظافت مراکز خرید

نظافت ساختمان نوساز ، نظافت ساختمان در حال ساخت ، نظافت مجتمع های اداری تجاری  خود را به ما بسپارید. شرکت نظافتی پاک زیست تهران  ، با کادری جوان و کارآمد بهترین سرویس را به شما ارائه خواهد نمود. نیروهای خدماتی نظافتی ما ، دارای سابقه چندین ساله در نظافت ساختمان های نوساز و درحال ساخت میباشند. همچنین تعداد کثیری از مشتریان ثابت ما مجتمع های تجاری و پاساژها هستند که از عملکرد ما رضایت کامل دارند.

نظافت ساختمان اداری و مجتمع نوساز

* : ساختمان نوساز ویژگیهای خاص خودش را دارد. سیمان و گچ روی دیوارها و کف ها ریخته و سفت شده و یا پس از نقاشی قطرات رنگ روی کف سالنها ریخته است که باید با دقت هرچه تمام و سرعت بالا تمیز شود. موراد بسیار زیادی در تمیزکاری ساختمان نوساز وجود دارد که ما به همه اصول آن مسلط هستیم و شما را از عملکرد بی نظیر خود متعجب خواهیم کرد.

* : نظافت مجتمع های اداری و تجاری ، در سریعترین زمان قابل انجام است. این مجتمع ها معمولا مساحت کف زیادی دارند و کار آن بسیار زیاد است. نیروها ابتدا باید کفها را جارو کرده و سپس با طی نخی و آب همه جا را طی زده و تمیز کنند. همچنین در صورتی که نرده ها و راه پله و دیوارها نیاز به نظافت داشته باشد با کمال میل انجام خواهد گرفت. سرویسهای بهداشتی و… نیز در صورت لزوم نظافت خواهد شد.

به راحتی و با آرامش خیال تمامی کارهای نظافتی خود را به شرکت نظافتی پاک زیست تهران  بسپارید . شما فقط نظاره گر عملکرد ما باشید . ما با بهترین و تمیزترین کار رضایت شما را بدست می آوریم.

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت نظافتی پاک زیست تهران  ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد.

شرکت نظافتی پاک زیست تهران  ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها ، ساختمانها و مجتمع های اداری و تجاری را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کارهای خدماتی نظافتی خود را به شرکت پاک زیست تهران  بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت پاک زیست تهران  به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل و محل کار خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران بدون اطلاع شرکتها.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

نظافت ساختمان, نظافت ساختمان غرب تهران, نظافت ساختمان شرق تهران, نظافت ساختمان شمال تهران, نظافت ساختمان جنوب تهران, نظافت ساختمان نوساز, نظافت ساختمان تهرانپارس, نظافت ساختمان اداری, نظافت ساختمان تهران, نظافت ساختمان تجاری, نظافت پاساژ, نظافت مجتمع های تجاری, نظافت مراکز خرید

اشتراک:

نظرات بسته اند