نظافتچی منزل ، کارگر منزل ، نظافتچی خانه

0

نظافتچی منزل ، کارگر منزل ، نظافتچی خانه

کارگر نظافت در غرب تهران,کارگر نظافت در شمال تهران,کارگر نظافت در شرق تهران,کارگر نظافت در تهرانپارس,کارگر نظافت در مرکز تهران,کارگر نظافت در تهران,نظافتچی مرد در غرب تهران,نظافتچی مرد در شمال تهران,نظافتچی مرد در شرق تهران,نظافتچی مرد در تهرانپارس,نظافتچی مرد در مرکز تهران,نظافتچی مرد در تهران,نظافتچی آقا در غرب تهران,نظافتچی آقا در شمال تهران,نظافتچی آقا در شرق تهران,نظافتچی آقا در تهرانپارس,نظافتچی آقا در مرکز تهران,نظافتچی آقا در تهران,نظافتچی خانم در غرب تهران,نظافتچی خانم در شمال تهران,نظافتچی خانم در شرق تهران,نظافتچی خانم در تهرانپارس,نظافتچی خانم در مرکز تهران,نظافتچی خانم در تهران,نظافتچی زن در غرب تهران,نظافتچی زن در شمال تهران,نظافتچی زن در شرق تهران,نظافتچی زن در تهرانپارس,نظافتچی زن در مرکز تهران,نظافتچی زن در تهران,

اگر نیازمند نظافتچی منزل هستید ….
اگر کارگر منزل نیاز دارید ….
برای خانه نظافتچی خوب میخواهید ؟….

کارگر نظافتی خانم و آقا

نظافتچی منزل فردی است محترم که جهت کمک به شما عزیزان به منازلتان اعزام میشوند. کارگر منزل در زمان حضورش ، تابع دستورات شماست و هرکاری باشد با جان و دل انجام خواهد داد. نظافتچی خانه ، تمامی کارهای ریز و درشت خانه را انجام خواهد داد و در زمان کاری تابع امر و دستور شماست.

خدمات نظافتچیان و گارگران خدماتی منازل و خانه ها بصورت زیر است :
– : نظافت راه پله و پارکینگ
-: نظافت حیاط و شستشوی درب ساختمان
-: انجام کلیه امور نظافتی منزل
-: نظافت و گردگیری منازل و شرکتها
-: شستشوی ظروف و لباسها و اطو کردن آنها
-: آشپزی در منزل و اداره
-: جابجایی وسایل ، کمد ها میزها و مبلمان
-: اسباب کشی ، بسته بندی و چیدمان وسایل
-: و سایر امور محوله توسط صاحب کار (کارفرما)

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت نظافتی پاک زیست تهران ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

شرکت نظافتی پاک زیست تهران ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کارهای خدماتی نظافتی خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل و محل کار خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران بدون اطلاع شرکتها.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

کارگر نظافت در غرب تهران, کارگر نظافت در شمال تهران, کارگر نظافت در شرق تهران, کارگر نظافت در تهرانپارس, کارگر نظافت در مرکز تهران, کارگر نظافت در تهران, نظافتچی مرد در غرب تهران, نظافتچی مرد در شمال تهران, نظافتچی مرد در شرق تهران, نظافتچی مرد در تهرانپارس, نظافتچی مرد در مرکز تهران, نظافتچی مرد در تهران, نظافتچی آقا در غرب تهران, نظافتچی آقا در شمال تهران, نظافتچی آقا در شرق تهران, نظافتچی آقا در تهرانپارس, نظافتچی آقا در مرکز تهران, نظافتچی آقا در تهران, نظافتچی خانم در غرب تهران, نظافتچی خانم در شمال تهران, نظافتچی خانم در شرق تهران, نظافتچی خانم در تهرانپارس, نظافتچی خانم در مرکز تهران, نظافتچی خانم در تهران, نظافتچی زن در غرب تهران, نظافتچی زن در شمال تهران, نظافتچی زن در شرق تهران, نظافتچی زن در تهرانپارس, نظافتچی زن در مرکز تهران, نظافتچی زن در تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند