خدمات نگهداری از سالمند در منزل در تهران

0

خدمات نگهداری از سالمند در منزل در تهران

پرستاری سالمند,پرستاری سالمندان,پرستاری سالمندی,پرستاری سالمند,پرستاری سالمند در منزل,پرستاری سالمندی چیست,پرستاری سالمندی,پرستاری سالمند منزل,پرستاری از سالمند در منزل,پرستاری از سالمند,ارشد پرستاری سالمندان,نگهداری سالمندنگهداری سالمند در منزل,نگهداری سالمند,نگهداری سالمندان,نگهداری سالمند,نگهداری سالمند در منزل, نگهداری سالمند در خانه,نگهداری سالمند شبانه روزی,نگهداری سالمندان در منزل تهران

شرکت نظافتی پاک زیست تهران با چندین سال سابقه درخشان و با بکارگیری پرسنل مجرب و دلسوز جهت فراهم کردن آرامش برای خانواده های گرانقدر ایرانی در زمینه پرستاری از سالمندان و بیماران در منزل و بهبود کیفیت زندگی این عزیزان در تهران و کرج، خدمت صادقانه داشته است. ما آماده ارائه خدمات در زمینه نگهداری و پرستاری از سالمند در تهران و همچنین نگهداری و پرستاری از سالمند در کرج به شما هموطنان عزیز هستیم .
پرستار سالمند در درجه اول با برقرار کردن ارتباط مناسب با سالمند باید مونس و همدم خوبی برای سالمند باشد و با توجه به شرایط سالمند که سالم است یا بیمار تغذیه و رژیم غذایی سالمند را تحت کنترل داشته باشد.
استفاده از ماساژ و راه بردن سالمند به کمک مراقب و فعالیت های بدنی متناسب با سن سالمند باعث میشود اشتهای سالمند برای خوردن غذا تحریک شود. حرکت باعث نشاط و روحیه بالای و همچنین خواب سالمند منظم میشود.

نگهداری از سالمند در تهران

چه ویژگی هایی یک پرستار خانه باید داشته باشد؟

عطوفت و مهربانی، شعور بالا، محتاط بودن، هوشیار بودن، ساکت بودن (انجام کار بدون سر و صدا)، فرز و چالاک بودن و شاد بودن از مولفه های یک پرستار خوب به شمار می رود.
علاوه بر موارد مذکور پرستار باید از نظر فنی و پزشکی نیز در کار خود مهارت داشته باشد که بتواند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

شرکت نظافتی پاک زیست تهران ، دارای کادر پرستاری از سالمندان بصورت تخصصی میباشد و از سالمندان شما با بالاترین کیفیت پرستاری خواهد نمود. پرستاران شرکت ما ، آشپزی خوبی دارند ، آشنا به امور پزشکی و کمک های اولیه میباشند ، به امور منزل تسلط دارند. و تا حدودی قادر به انجام کارهای نظافتی نیز هستند.

پرستاری از سالمند خود را به ما بسپارید …
با کادری مجرب و دلسوز

چرا کارهای خدماتی نظافتی خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل و محل کار خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران بدون اطلاع شرکتها.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

پرستاری سالمند, پرستاری سالمندان, پرستاری سالمندی, پرستاری سالمند, پرستاری سالمند در منزل, پرستاری سالمندی چیست, پرستاری سالمندی, پرستاری سالمند منزل, پرستاری از سالمند در منزل, پرستاری از سالمند, ارشد پرستاری سالمندان, نگهداری سالمندنگهداری سالمند در منزل, نگهداری سالمند, نگهداری سالمندان, نگهداری سالمند, نگهداری سالمند در منزل, نگهداری سالمند در خانه, نگهداری سالمند شبانه روزی, نگهداری سالمندان در منزل تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند